advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

[Minecraft] [1.16-1.19.2] [Survival+działki] Serwe
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [Minecraft] [1.16-1.19.2] [Survival+działki] Serwe

[Minecraft] [1.16-1.19.2] [Survival+działki] Serwe 11 mies., 4 tyg. temu #3010

  • Norki11
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 22
  • Oklaski: 0
  

» IP Serwera: uwucraft.pl

» Start serwera: odbył się 03.12.2022
» Wersja serwera: 1.16-1.19.2
» Ilość slotów: 70
» Whitelista: Nie
» Autoryzacja: Premium/Non-Premium
» Tryb gry: Survival + Działki
Serwer Uwucraft został stworzony z myślą, aby gracze mogli spędzić w miły sposób czas ze znajomymi, lub poznać nowe osoby. Głównym zamysłem powstania projektu był fakt, aby bardziej zacieśniać więzi z użytkownikami naszego Discorda. Tryb servera to typowy survival z działkami i paroma ułatwieniami, które umilą Wam rozrywkę i pomogą w szybszy sposób rozwinąć swoją dzaiłkę.

Na spawnie znajdziecie takie ułatwienia jak: enchant, skrzynia endu, kowadła oraz specjalne miejsce do farmienia jedzenia.

W itemshopie dostępne są 3 przedmioty - Ranga VIP, ELITA oraz spawner mobów. Starliśmy się ograniczyć funkcje rang jak i przedmioty dostępne w itemshopie, aby nie zrobić z tego serwera typu Pay2Win.» Na UwuCraft.pl wejdziecie od wersji minecrafta 1.16, aż do najnowszej wersji 1.19.2!

» Na serwerze najważniejszym pluginem są działki, które możecie stawiać sami i są one za darmo. Zwykły gracz może być w posiadaniu jednej działki, gracz VIP może mieć działki, a Elite może mieć 3 działki. Grając ze znajomymi, możecie dodawać się wzajemnie na swój teren i grać wspólnie.
Dostępne są 3 rozmiary działek - 100x100, 140x140, 180x180

» Dzięki komendzie /randomtp możesz w prosty sposób przenieść się w losowe miejsce na mapie. Jest to niezwykle przydatne, gdy mamy zamiast ekplorować ze znajomymi nowe miejsca.

» Na serwerze wgrane są zabezpieczenia, dzięki czemu każdy z graczy gra na tych samych warunkach. Nie działa x-ray, ani inne cheaty.

» Dodaliśmy lekki akcent ekonomii. Na spawnie dostępni są handlarze, z którymi możecie wymieniać się przedmiotami.

» Zostały dodane nagrody dzienne w których możecie zdobyć takie przedmioty jak diamenty, emeraldy, żelazo, złoto, mikstury z doświadczeniem, fajerwerki, elytrę, zaczarowane złote jabłka. Komenda jest dostępna do użycia raz na 24h, na jedno IP. Komenda /rewards

» Dodaliśmy bezpieczny handel z innymi graczami za pomocą komendy /trade <nick>

» Na serwerze dostępny jest teleport do netheru, więc możecie w prosty sposób odwiedzić go nawet na początku waszej rozgrywki.

Discord serwera: discord.gg/7KDrYYrq


reklama-i-strony-www.blogspot.com

 

  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.07 sekundy