advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kamagra kupić
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kamagra kupić

Kamagra kupić 8 mies., 3 tyg. temu #2566

  • aqesemy
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Podczas jednoczesnego przyjmowania syldenafilu z inhibitorami CYP3A4 (takimi jak ketokonazol, erytromycyna i cymetydyna) patrzy się zmniejszenie klirensu syldenafilu. W obecnej radzie pacjentów nie ogląda się zwiększonej sił działań nielubianych, należy jednak rozpocząć działanie lekiem Kamagra w wczesnej dawce 25 mg.

Jednoczesne podawanie rytonawiru inhibitora proteazy HIV, który stanowi prawdziwym inhibitorem cytochromu P450, w powstanie równowagi (500 mg dwa razy na dobę) z syldenafilem (100 mg pojedynczej dawki) powoduje wzrost wielkiego stężenia (Cmax) syldenafilu o 300 % (4-krotnie), a więcej wzrost AUC syldenafilu w osoczu o 1000 % (11-krotnie). Po 24 godzinach poziomy syldenafilu w osoczu wynoszą około 200 ng / ml w zderzeniu z jakiś 5 ng / ml po wypiciu samego syldenafilu. Znane też są identyczne z określonym wpływem rytonawiru na ogromny zakres substratów cytochromu P450. Na płaszczyźnie powyższych informacji nie skłania się jednoczesnego stosowania syldenafilu z rytonawirem.

Kamagra nie kieruje na farmakokinetykę rytonawiru.

Duża ilość syldenafilu w żadnym przypadku nie powinna przekraczać 25 mg przez 48 godzin.

Jednoczesne podawanie inhibitora proteazy HIV sakwinawiru, będącego inhibitorem CYP3A4, w poziomie równowagi (1200 mg trzy razy na dobę) z syldenafilem (100 mg pojedynczej dawki) powoduje wzrost Cmax syldenafilu o 140 %, a również wzrost AUC syldenafilu o 210 %. Syldenafil nie wpada na farmakokinetykę sakwinawiru. Silniejsze inhibitory CYP3A4, takie jak ketokonazol i itrakonazol, są konkretniejszy efekt.

Przy pojedynczej dawce 100 mg syldenafilu wraz z erytromycyną, umiarkowanym inhibitorem CYP3A4, w pas równowagi (500 mg dwa razy na dobę przez 5 dni), widzi się 182% wzrost ogólnoustrojowej ekspozycji na syldenafil (ustalony przez liczbę AUC).

Azytromycyna (w dawce 500 mg na dobę przez 3 dni) nie tłumaczy na cen AUC, Cmax, Tmax, stałą szybkości eliminacji ani późniejszy okres półtrwania syldenafilu szanuj jego charakterystycznego krążącego metabolitu.

Kamagra opinie

 

  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.04 sekundy